Výsledky

Bear Rescue Beginner

1. Robot Sokol (tým #STROJAŘI, SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno)
2. Robot MEDVĚDÁTOR (tým Socide, Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor)
3. Robot StormBot (tým StormBots, Tišnov)

Bear Rescue Beginner KIT

1. Robot Sarcodactyl (tým Quantum Limes, Gymnázium Olomouc-Hejčín)
2. Robot Boruta 3 (tým Boruta 3, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy, Polsko)
3. Robot Boruta 1 (tým Boruta 1, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łęczycy, Polsko)

Bear Rescue

1. Robot Kukisenzor 2 (tým ShortTimers Blansko)
2. Robot Sherlock (tým StormBots, Tišnov)

Bear Rescue KIT

1. Robot Kukisenzor 2 (tým ShortTimers Blansko)
2. Robot H.I. Protonic (tým Hejcin Industries, Gymnázium Olomouc-Hejčín)
3. Robot Bear-51 (tým SPŠ Příbram, SPŠ a VOŠ Příbram)

Ketchup House

1. Robot MAGnum 6 (tým Recyklon robotic team, Praha)
2. Robot Sokoban (tým Recyklon robotic team, Praha)
3.-4. Robot K4 (tým AiStorm, Mendelova univerzita v Brně)
3.-4. Robot Tinzer (tým Sokolíci z Robotárny, SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno)

Ketchup House KIT

1. Robot Pondělí (tým Kepler team, Gymnázium Jana Keplera, Praha)
2. Robot LNX Wall-E (tým LNX robots, Bratislava, Slovensko)
3. Robot Octachup (tým Quantum Limes, Gymnázium Olomouc-Hejčín)

Line Follower

1. Robot Nite 4 (tým RGT.sk, Trstená, Slovensko)
2. Robot LNX Tripijo (tým LNX robots, Bratislava, Slovensko)
(ostatní roboti závodní trať ve finálovém kole nedokončili)

Line Follower KIT

1. Robot Protonic (tým Quantum Limes, Gymnazium Olomouc-Hejčín)
(ostatní roboti závodní trať ve finálovém kole nedokončili)

Mini Sumo

1. Robot Mechatron (tým Mechatron, Zespół Szkół Technicznych / Complex of Technical Schools, Grudziądz, Polsko)
2. Robot Buldog-2 (tým SPŠ Příbram, SPŠ a VOŠ Příbram)
3. Robot Niszczyciel (tým Kornel, Zespół Szkół Technicznych / Complex of Technical Schools, Grudziądz, Polsko)

Mini Sumo KIT

1. Robot SuEV3 (tým ShortTimers Blansko)
2. Robot Robík (tým Robotický klub ZŠ Heuréka, Praha)
3. Robot NXTsu (tým ShortTimers Blansko)

Puck Collect

1. Robot PenguCollector (tým PenguCollector, FeM e.V., Ilmenau, Německo)
2. Robot Trilowbit (tým HsKA-Trilowbit, Technik und Wirtschaft Hochschule Karlsruhe, Německo)
3. Robot Jágr (tým ShortTimers Blansko)

Puck Collect KIT

1. Robot Jarda (tým ShortTimers Blansko)
2. Robot Abactor (tým Deodatus, Jiráskovo gymnázium, Náchod)
3. Robot DRT PickPuck (tým DRT, Jiráskovo gymnázium, Náchod)

RoboCarts

1. Robot Nite 4 (tým RGT.sk, Trstená, Slovensko)
2. Robot Jeton (tým RGT.sk, Trstená, Slovensko)
3. Robot LNX Tripijo (tým LNX robots, Bratislava, Slovensko)

Free Style

Porota:

  • Prof. Dr. Achim Gottscheber (proděkan School of Engineering and Architecture, SRH University Heidelberg, Německo)
  • Prof. Dr.-Ing. Michael Beitelschmidt (ředitel Dynamics and Mechanism Design Group, Technische Universität Dresden, Německo)

Creativity Prize (Cena za kreativitu): Projekt 234 (tým ShortTimers Blansko)
Design & Construction Prize (Cena za design a konstrukci): Projekt MSE 6 (tým prosecaci, SPŠ na Proseku, Praha)
Future Application Prize (Cena za budoucí aplikaci): Projekt Robotic Hand 1.0.2 (tým Kepler team, Gymnázium Jana Keplera, Praha)
Innovation & Industrial Application Prize (Cena za inovaci a průmyslovou aplikaci): Projekt Koncept průmysl 4.0 – Model robotického pracoviště (tým Xenar, Gymnázium a SOŠ, Podbořany)

Odkaz na podrobné výsledky naleznete na tomto místě později.